Welcome!! Register or Login

    Job details

Job Opportunity: Дилър на благородни метали:LAISSEZ-FAIRE LTD

Job description:

Job Opportunity:

Дилър на благородни метали

“Лесе-фер” ЕООД, лицензиран дилър на благородни метали (лиценз 6150/2017 МФ), търси да наеме специалист на позиция дилър на благородни метали. Работи се почти изцяло с чужденци.

Изисквания към кандидът:

* Задължително владеене на английски език на ниво C1 или по-добро;
* Задължително владееене на немски език на ниво C1 или по-добро;
* Опит в областта на B2B продажбите;
* Познания в областта на финансите;
* Увереност в себе си и умение за вдъхване на доверие в отсрещната страна;
* Мотивация за професионално израстване и постигане на високи резултати.

ОСНОВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

* Прилага широк спектър от успешни методи и практики за постигане на заложените таргети за обем на продажби;
* Привличане на нови клиенти, чрез предоставяне на отлично обслужване;
* Да е винаги запознат с актуална информация относно икономическата ситуация и финансовиите пазари;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

* Атрактивно фиксирано възнаграждение и много добра бонусна система при постигнати резултати;
* Възможност за професионално развитие и израстване в компанията;
* Стимулираща работна среда в млад екип;
* Допълнителни социални придобивки;
* Коректно отношение от страна на работодателя;
* Ако имате желание да се включите към нашия екип, моля изпратете подробна автобиография (CV) и актуална снимка.

* Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Моля по обявата да кандидатстват само кандидати, които отговарят на всички условия. Благодарим

Skills:

Job Category: Accounting [ View All Accounting Jobs ]
Language requirements:
Employment type:
Salary: Unspecified
Degree: Unspecified
Experience (year): Unspecified
Job Location: Lienchiang
Company Type Employer
Post Date: 06/05/2024 / Viewed 368 times
Contact Information
Company: LAISSEZ-FAIRE LTD