Welcome!! Register or Login

    Job details

Job Offer: Касиер, продавач-консултант и приемчик на стока:

Job description:

Offer:

Касиер, продавач-консултант и приемчик на стока

Продавач-консултант, касиер и приемчик на стока
Супермаркет търси да назначи служител на длъжността продавач-консултанти/ки и касиери и приемчик на стока
*** ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ***
- Стриктно приема доставената стока в съответствие с придружаващата я документация
- Работи с терминално устройство за прием на стока
- Участва в разтоварването на доставената стока
- Прибира приетата стока в търговската зала и съответните складови помещения
- Участва в подреждането на стоката в търговската зала
- Следи сроковете на годност на артикулите
- Участва в поддържане на хигиената в обекта
- Участва в ревизирането на отделни групи артикули

*** ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ ***
- Средно образование
- Добра комуникативност
- Умения за работа в екип
- Умения за динамично изпълнение на поставени задачи
- Дисциплинираност
- Отговорност
- Мотивираност
- Лоялност
- Опит на подобна позиция е предимство

*** НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ ***
- Трудов договор, осигуровки
- Платен годишен отпуск
- Постоянен и сигурен доход
- Фирмено обучение
- Гъвкаво работно време - на смени, по график, съобразен с извънработните ангажименти
- Работа в дисциплиниран и мотивиран екип
- Възможност за развиване на професионалния потенциал и изкачване във фирмената йерархия
- Магазин се намира кв. Христо Ботев, ул. Филип Тотю №2.

Skills:

Job Category: Accounting [ View All Accounting Jobs ]
Language requirements:
Employment type:
Salary: Unspecified
Degree: Unspecified
Experience (year): Unspecified
Job Location: Lienchiang
Company Type Employer
Post Date: 05/28/2024 / Viewed 29 times
Contact Information